PPC reklama

Nastavte s námi rozvoj a propagaci svého webu ještě dnes.

Pay Per Click je nejúčinnější a nejvyužívanější marketingový nástroj na internetu. Mezi jeho přednosti patří zejména jasná měřitelnost výsledků. Nabízíme tvorbu a správu PPC kampaní s cílem ušetřit váš čas a finance a maximalizovat účinnost kampaně.

Sociální sítě

Objevte možnosti sociálních sítí.

Využijte Facebook jako efektivní nástroj pro firemní komunikaci s možností oslovit potencionální zákazníky a rozjet tak své pdonikání. Navrhneme pro vás firemní profil s aplikacemi, uspořádáme soutěže v rámci pravidel a propojíme váš web s funkcemi, které Facebook svým uživatelům nabízí.

Copywriting

Podívejte se, jak můžeme pomoci s formulací/tvorbou/textem právě vašemu webu.

Copywriting se obecně zaměřuje na tvorbu úspěšných a vhodně cílených textů nejen v rámci webu. Pomůžeme vám správně formulovat, co chcete prostřednictvím webu sdělit. Napíšeme texty, včetně jejich strukturování, návrhu titulků a vhodného umístění klíčových slov. Profesionální copywriting pomáhá vašemu businessu, protože dobře napsaný text dokáže ve čtenáři probudit zájem a přeměnit běžného návštěvníka v zákazníka.

E-mailový marketing

Poznejte skryté možnosti e-mailové komunikace se svými zákazníky.

E-mailový marketing bývá často také označován jako Direct Mailing a umožňuje bezprostředně a cíleně oslovit skupinu zákazníků a získat tak efektivně zpětnou vazbu. Pro direct mailing využíváme naší aplikaci WebContent Newsletter, který umožňuje snadné, přehledné a jednoduché vytvoření hromadného e-mailu či newsletteru. Aplikace nabízí podrobné statistiky a historii rozesílání.

SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

Nebuďte pro vyhledávače neviditelní!

Správná optimalizace webu vám zaručí přední místa ve vyhledávači a tím získání nových zákazníků s maximální efektivitou a v dlouhodobém horizontu. V rámci optimalizace analyzujeme stávající situaci a požadavky klienta a podle nich sestavujeme SEO strategii. Výsledkem strategie jsou postupy a doporučení samotné optimalizace webu.

Garantujeme zlepšení vaší pozice a vzrůstající návštěvnost!

Linkbuilding

Odhalte náš recept na budování zpětných odkazů a kvalitní SEO.

Linkbuilding (budování zpětných odkazů) je nedílnou a taky nejdůležitější součástí optimalizace webu pro vyhledávače. Jedná se o proces získávání zpětných odkazů na web z jiných domén. Pouze dostatek kvalitních zpětných odkazů zaručí zlepšení pozice webu ve vyhledávačí a tím i zvýšení jeho návštěvnosti. Při budování zpětných odkazů se vždy snažíme získat pouze relevantní domény, které mají prokazatelný přínos pro váš web a posunou jej ve vyhledávačích na vyšší pozice.

Page Flipper (Flash katalog)

Prozkoumejte blíže možnosti propagace svého katalogu na internetu.

Page Flipper/Flash katalog umožňuje interaktivní prohlížení novin, letáků, reklamních katalogů a jiných firemních tiskovin. Tato flash aplikace nabízí pohodlný a uživatelsky přívětivý přístup k informacím. V nabídce máme více než 20 různých aplikací, které upravíme přesně pro vaše potřeby.

Microsite (Produktová stránka)

Vykročte za novou prezentací pro svůj produkt ještě dnes.

Microsite je speciální web obvykle určený k propagaci konkrétního produktu či speciální nabídky. Od firemního webu se liší nejen grafikou a ovládáním, ale i zaměřením. Přizpůsobíme Microsite (graficky, textově, způsobem ovládání) tak, aby umožnil přesné zacílení na produkt nebo speciální akci a na jejich úzkou cílovou skupinu.

Více informací najdete na microsite www.produktova-stranka.cz.

Tvoříme webová řešení na míru

Děláme weby, e-shopy, intranety, e-mailing a vyvíjíme on-line aplikace na míru. Umíme weby a všechno okolo, co potřebujete k dlouhodobě úspěšné komunikaci na internetu. Chcete také dlouhodobě úspěšný web nebo e-shop?

twitter