Tvorba www stránek

Dejte vaší značce na internetu tu správnou tvář!

Navrhujeme webové stránky, které zaujmou svou moderní a kreativní grafikou s promyšlenou strukturou. Samozřejmostí je přehlednost a dokonalá funkčnost. Základním pilířem tvorby webových stránek je náš redakční systém WebContent CMS, který zaručuje komfortní správu obsahu celého webu.

Elektronický obchod

Vykročte ještě dnes za novými možnostmi prodeje svým zákazníkům nebo partnerům.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení na trhu nebo vyvineme přímo pro vás funkční a efektivní nástroj pro založení a správu jakéhokoli typu elektronického obchodu (internetové obchody, e-shopy, virtuální obchody, internetové prodejny, web-shopy, on-line shopy).

Webnode – šablony

Poznejte blíže grafické možnosti, které skrývá služba Webnode.

Vytváříme originální grafické šablony určené pro systém Webnode. V případě potřeb zajišťujeme i úpravu šablon, které jsou v systému pro uživatele běžně dostupné. Prohlédněte si námi vytvořené nebo upravené šablony pro systém Webnode.

Facebook

Vykročte do světa sociálních médií svým profilem nebo aplikací.

Využijte Facebook jako efektivní nástroj pro firemní komunikaci s možností oslovit potencionální zákazníky a rozjet tak své pdonikání. Navrhneme pro vás firemní profil s aplikacemi, uspořádáme soutěže v rámci pravidel a propojíme váš web s funkcemi, které Facebook svým uživatelům nabízí.

Intranet

Nahlédněte do možnosti rozvoje své interní komunikace.

Základním pilířem našeho intranetového řešení je vlastní redakční systém WebContent CMS, který zaručuje napojení na interní systémy a umožňuje víceúrovňové přidělování práv pro editaci a správu obsahu. Na základě analýzy vašich potřeb a technických možností navrhneme strategii a technologický koncept. Systém je bezpečný, rychlý a přehledný. Efektivní komunikaci uvnitř firemní sítě zaručí jeho uživatelská přívětivost a variabilita.

Produktová stránka

Vše v jednom – podpora produktu nebo služby, propagace webu a zlepšení SEO.

Produktová stránka (Microsite) je speciální web, který se věnuje podpoře produktu či vybrané speciální akci. Stránka má výrazný efekt i z hlediska SEO a takto vytvořené stránky lze využít efektivně a atraktivně k budování linkbuildingu firemního webu.

Více informací najdete na microsite www.produktova-stranka.cz.

Tvoříme webová řešení na míru

Děláme weby, e-shopy, intranety, e-mailing a vyvíjíme on-line aplikace na míru. Umíme weby a všechno okolo, co potřebujete k dlouhodobě úspěšné komunikaci na internetu. Chcete také dlouhodobě úspěšný web nebo e-shop?

twitter