MENU
SVG Modal background Created with Snap
Close
Napište nám

Jídelní menu: Web nejen pro restaurace a gastro zařízení

Předpřipravená moderní webová prezentace pro gastro podniky.

Jídelní menu je promyšlená a hlavně funkční kostra webu, která vychází z potřeb a provozních nároků restaurací, jídelen, kaváren, čajoven a vůbec všech gastro podniků.

Stačí zvolit design (případně si necháte navrhnout design původní a originální), naplnit web obsahem a máte moderní online prezentaci svého podniku.

Jídelní menu obsahuje řadu pokročilých funkcí, které usnadňují provoz stránek a pomáhají vašemu podniku udržovat kontakt se zákazníky. Jednou z nejsilnějších vlastností systému je správa a tvorba jídelních či nápojových lístků, denních nabídek nebo poledních menu. Vše je dokonale intuitivní, přehledné a srozumitelné: pro vás i pro hosty.

Web Jídelní menu je postaven na našem redakčním systému WebContent CMS, který je samozřejmě v ceně. Redakční systém vám umožňuje pohodlné ovládání webu, a zároveň jej lze kdykoli rozšířit o další funkce – Jídelní menu vám už v základu poskytne vše potřebné pro provoz úspěšných stránek.

  • Profesionální web pro restauraci již za 7 990 Kč a do 7 dnů
  • Důmyslný systém navržený na míru všem typům gastro provozů
  • Jednoduché ovládání, snadná rozšiřitelnost a NONSTOP podpora

Jak funguje web Jídelní menu v praxi?

Pro gastro zařízení je klíčová zejména práce s jídelními a nápojovými lístky a různými denními, poledními a speciálními menu. Web Jídelní menu umí tyto položky přehledně organizovat a prezentovat – online na webu, newsletter, pdf, tisk. Sestavení menu je otázkou několika kliků. Menu můžete ihned odeslat zákazníkům na e-mailu či vytisknout pro další použití.

Prohlédněte si web Jídelní menu, který je dostupny na adrese www.jidelnimenu.cz.